Čermák a Hrachovec a.s.

Jsme dynamická společnost, která se zabývá kompletními dodávkami vodovodních a kanalizačních řadů včetně přípojek a souvisejících objektů. Provádíme také bezvýkopové technologie při výstavbě inženýrských sítí, nízkotlakové injektáže a zajišťujeme likvidaci vodovodních a kanalizačních havárií.

 

Více o nás

Nastartujte s námi svou kariéru

Neustále rosteme a naše programy pro čerstvé absolventy středních a vysokých škol jsou skvělým způsobem, jak získat zkušenosti. Učte se od skutečných profesionálů ve svém oboru.

Hledáme nové talenty, kteří doplní náš tým.

 

Stavbyvedoucí

stavbyvedouci (jpg)

Klíčová osoba pro výstavbu stavebních objektů. Má v malíku organizaci a provoz staveniště.

Získejte práci, při které se budete věnovat řízení a kontrole jednotlivých projektů, povedete svůj vlastní tým a během realizačního procesu budete zásadní osobou pro naše dodavatele.

Přípravář

pripravar (jpg)

Pravá ruka stavbyvedoucího. Stará se o zpracování cenových nabídek a naceňování. Získejte práci, při které budete součástí realizace výběrových řízeních na dodavatele a materiály.

Budete se podílet na jejich analýze a navrhovat možnou výměnu materiálů a technologií. Budete zodpovídat za časový plán staveb a za jejich prohlídku.
 

Podívejte se na všechny vypsané pozice

Kariéra

Stáže a brigády

 

Ve společnosti Čermák a Hrachovec máme za cíl připravovat studenty a čerstvé absolventy na výkon konkrétních pozic. Pro studenty středních a vysokých škol nabízíme odborné stáže a brigády, při kterých nahlédnou do chodu firmy a naučí se své znalosti využívat v praxi.

Sbírejte zkušenosti pod skutečnými profesionály ve svém oboru!

 

Kontaktujte nás

To nejlepší, co na vás čeká

Dbáme i na život po práci. Každý rok se koná vánoční večírek, jezdíme společně na vodu, pořádáme family a fresh day a jezdíme se koukat na rally závody. Našim zaměstnancům nabízíme i systém benefitů, který každoročně rozšiřujeme.

 

 

5 týdnů dovolené

Stravenky

Příspěvek na penzijní / životní pojištění

Systém Cafeterie

Odměny (kvartální, roční, pracovní výročí)

Karta multisport

Zjistěte více o životě ve firmě z našeho firemního zpravodaje a sociálních sítí!
 

Zaujalo vás to? Nechte nám na sebe kontakt.

Jméno a příjmení: *
Email: *
Zpráva:
Opište z obrázku: