Stavební tesař - truhlář

Úvod » Kariéra » Stavební tesař - truhlář

Náplň práce:

  • Výběr a příprava vhodných materiálů, rýsování, rozměřování a rozkreslování truhlářských prvků
  • Strojní obrábění všech druhů materiálů ze dřeva nebo polotovarů zhotovených na bázi dřeva a umělých hmot řezáním, hoblováním, frézováním, vrtáním, na všech druzích dřevoobráběcích strojů
  • Ruční obrábění materiálů řezáním, hoblováním, tvarováním, vrtáním a broušením, ručními nebo mechanizovanými nástroji
  • Povrchová úprava výrobků mořením, bělením, imitováním dřeva, nanášením tmelů, emailů a laků strojně i ručně
  • Montáž a demontáž kompletních truhlářských výrobků nebo konstrukcí
  • Údržba strojů a zařízení dle pokynů výrobce

Požadujeme:

  • SOU
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Různorodou práci v silné stabilní společnosti
  • Pevnou pracovní dobu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Systém Cafeterie, karta MultiSport, odměny (kvartální, roční, pracovní výročí)
  • Možnost nástupu ihned (případně dohodou)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: : hedvika.mandatova@cerhra.cz, tel.: 251 091 336, 725 239 717 nebo použijte následující formulář.

Formulář

Vaše jméno:
Vaše příjmení: *
Váš e-mail: *
Váš telefon: *
Adresa: *
Zájem o pozici
Životopis (pdf nebo jpg, max 2 MB)