Výstavba inženýrských sítí - bezvýkopové technologie.

Vodovody

Výstavba vodovoduSpolečnost Čermák a Hrachovec a.s. vlastní velkou kapacitu pro výstavbu vodovodních řadů, vodovodních sítí, přípojek a prací s tím spojených. Technici a dělníci společnosti disponují bohatými zkušenostmi z pokládek a montáže potrubí z různých materiálů i těch největších profilů. Naše společnost zaměstnává řadu zkušených svářečů – potrubářů se státními zkouškami. Díky tomu můžeme provádět vodovodní řady z ocelového potrubí všech profilů.

Garance a dlouhodobá životnost

Při použití ocelových trub s vnitřní cementací, kvalitní venkovní polyetylénovou izolací a zachování přísné technologické kázně při svařování a pokládce potrubí lze garantovat vysokou užitnou hodnotu i dlouhou životnost budovaného díla. Schopnosti našich montérů a svářečů jsou často využívány při různých haváriích a rekonstrukčních pracích, zejména pak při výrobě a následné montáži různých atypických tvarovek. Naši pracovníci jsou vyškoleni i pro svářečské práce na potrubí z tvárné litiny.

Kvalitní pracovní postupy

K běžným činnostem patří též svařování polyetylénového potrubí (lPE) a provádění vodovodních domovních přípojek nejčastěji z rozvětveného polyetylénu (rPE). O kvalitě svaru je vydáván kontrolní protokol, svařujeme běžně do profilu 315 mm. Při výstavbě vodovodních řadů a přípojek se snažíme využívat řadu bezvýkopových technologií.

Prohlédněte si naše reference z oboru výstavby vodovodů.

Novinky

21.06.

FILM – Sanace vodovodních potrubí

Naše společnost vydala film o provádění sanací vodovodních potrubí

17.06.

Odborná konference Rybníky 2017

V pátek 16. června se společnost Čermák a Hrachovec a.s. zúčastnila konference s názvem „Rybníky 2017“.

23.05.

Teambuilding – Sázava

Teambuilding na řece Sázavě

15.05.

Vltava Run 2017 za účasti našeho týmu

Běžecký tým ČaH se zúčastnil letošního ročníku Vltava run 2017

© 2017 Čermák a Hrachovec a.s., Všechna práva vyhrazena