Výstavba inženýrských sítí - bezvýkopové technologie.

Vodovody

Výstavba vodovoduSpolečnost Čermák a Hrachovec a.s. vlastní velkou kapacitu pro výstavbu vodovodních řadů, vodovodních sítí, přípojek a prací s tím spojených. Technici a dělníci společnosti disponují bohatými zkušenostmi z pokládek a montáže potrubí z různých materiálů i těch největších profilů. Naše společnost zaměstnává řadu zkušených svářečů – potrubářů se státními zkouškami. Díky tomu můžeme provádět vodovodní řady z ocelového potrubí všech profilů.

Garance a dlouhodobá životnost

Při použití ocelových trub s vnitřní cementací, kvalitní venkovní polyetylénovou izolací a zachování přísné technologické kázně při svařování a pokládce potrubí lze garantovat vysokou užitnou hodnotu i dlouhou životnost budovaného díla. Schopnosti našich montérů a svářečů jsou často využívány při různých haváriích a rekonstrukčních pracích, zejména pak při výrobě a následné montáži různých atypických tvarovek. Naši pracovníci jsou vyškoleni i pro svářečské práce na potrubí z tvárné litiny.

Kvalitní pracovní postupy

K běžným činnostem patří též svařování polyetylénového potrubí (lPE) a provádění vodovodních domovních přípojek nejčastěji z rozvětveného polyetylénu (rPE). O kvalitě svaru je vydáván kontrolní protokol, svařujeme běžně do profilu 315 mm. Při výstavbě vodovodních řadů a přípojek se snažíme využívat řadu bezvýkopových technologií.

Prohlédněte si naše reference z oboru výstavby vodovodů.

Novinky

15.10.

Největší tunelová stavby pro společnost Čermák a Hrachovec a.s.

V zářijovém vydání časopisu Stavební a investorské noviny vyšel článek o naší společnosti, jakožto generálním dodavateli stavby KT Karlín.

20.06.

Přidej se do našeho týmu

Do našeho kolektivu přijmeme nové zaměstnance.

24.04.

FILM – Představení společnosti Čermák a Hrachovec a.s.

Níže je k vidění film, ve kterém je uvedeno portfolio prací, kterému se naše společnosti věnuje.

20.11.

FILM – Bezvýkopová technologie ISEKI

Naše společnost se pyšní bezvýkopovou technologií ISEKI. Film, ve kterém je popsána tato technologie je k vidění níže.

© 2019 Čermák a Hrachovec a.s., Všechna práva vyhrazena