Výstavba inženýrských sítí - bezvýkopové technologie.

Řidič

Náplň práce:

  • Řízení nákladních vozidel pro potřeby staveb společnosti převážně v Praze

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz: C+E(výhodou), profesní průkaz řidiče
  • Strojnický průkaz velkou výhodou
  • Dobrý zdravotní stav umožňující práci řidiče

Nabízíme:

  • Různorodou práci v silné stabilní společnosti
  • Pevnou pracovní dobu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Systém Cafeterie, karta MultiSport, odměny (roční, pracovní výročí)
  • Možnost nástupu ihned (případně dohodou)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu: albina.kupkova@cerhra.cz, tel.: 251091336, 725239717 nebo použijte následující formulář.

Novinky

20.06.

Přidej se do našeho týmu

Do našeho kolektivu přijmeme nové zaměstnance.

24.04.

FILM – Představení společnosti Čermák a Hrachovec a.s.

Níže je k vidění film, ve kterém je uvedeno portfolio prací, kterému se naše společnosti věnuje.

20.11.

FILM – Bezvýkopová technologie ISEKI

Naše společnost se pyšní bezvýkopovou technologií ISEKI. Film, ve kterém je popsána tato technologie je k vidění níže.

15.08.

FILM – Polyuretanový nástřik vodovodních potrubí

Bezvýkopová technologie, která slouží k sanaci vodovodních potrubí. Více informací o této technologii ve filmu, který připravila naše společnost.