Výstavba inženýrských sítí - bezvýkopové technologie.

Kariéra

Největším bohatstvím každé firmy jsou lidé - kvalifikovaní, loajální, s vysokým pocitem sounáležitosti s firmou - jsou klíčovými tvůrci našich úspěchů.

Cílem naší společnosti je mít jasně stanované hodnoty, což vyžaduje iniciativu ze strany jednotlivých pracovníků a otevřenou komunikaci. Oceňujeme přínos každého jedince a respektujeme členy našeho týmu.

Máte-li zájem pracovat v naší společnosti, neváhejte a vyplňte následující formulář, který obdrží naše personální oddělení. Pokud máte připraven strukturovaný životopis, můžete jej poslat na adresu albina.kupkova@cerhra.cz nebo získat bližší informace o volné pozici na tel: 251091336. Pokud pro Vás budeme mít uplatnění, oslovíme Vás.

Vyplněním tohoto dotazníku či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Novinky

20.06.

Přidej se do našeho týmu

Do našeho kolektivu přijmeme nové zaměstnance.

24.04.

FILM – Představení společnosti Čermák a Hrachovec a.s.

Níže je k vidění film, ve kterém je uvedeno portfolio prací, kterému se naše společnosti věnuje.

20.11.

FILM – Bezvýkopová technologie ISEKI

Naše společnost se pyšní bezvýkopovou technologií ISEKI. Film, ve kterém je popsána tato technologie je k vidění níže.

15.08.

FILM – Polyuretanový nástřik vodovodních potrubí

Bezvýkopová technologie, která slouží k sanaci vodovodních potrubí. Více informací o této technologii ve filmu, který připravila naše společnost.

© 2018 Čermák a Hrachovec a.s., Všechna práva vyhrazena